Yeni Nesil Beslenme Laboratuvarınız

15 kişilik kapasitesi ile Tartı Mutfak'ta size uygun bir seçenek mutlaka vardır.

Bilgili mutfak

Tartı mutfağın, Akademi ile birleştiği nokta… Beslenme ile ilgili aldığınız teorik eğitimlerin, pratikler ile pekiştirildiği yer. Doğru pişirme teknikleri neler? Hangi besini ne kadar pişirmeliyiz? Besin kayıplarını ve kaloriyi azaltmanın pratik yolları nelerdir? Daha az kalori ile daha doyurucu ve besin örüntüsü daha sağlıklı tarifleri deneyimlemek ve edindiğiniz bilgilerle pekiştirmek istemez misiniz?

Trendler mutfağı

“Ben ne yiyeceğim şimdi?” Sorusu gelmiyor mu danışanlarınızdan? Bana bir tarif verseniz, ne güzel olur demiyorlar mı?

Her yıl değişen ve yenilenen beslenme trendlerine ayak uydurmakta zorlanıyorsanız eğer bu mutfak tam size göre. Ketojenik diyet, bariatrik cerrahi sonrasında beslenme, hem pratik hem sağlıklı smothieler, kinoa, chia gibi yeni nesil tahıllarla tarif geliştirme ve daha fazlası. En yeni beslenme trendlerine uygun, en güncel ve en bilimsel mutfak workshopları Tartı Mutfak ile sizlerle.

Sizin mutfağınız

En şık, en donanımlı hali ile sizin için hazırlanmış bir mutfağınız var artık. İsterseniz danışanlarınızla workshoplar yapabilir, isterseniz ürünlerinizi tanıtabilir, dilerseniz de kendinize ait YouTube videoları çekebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile biz kamerasından montajına kadar her şeyinizle ilgileniyoruz. Siz hazır olun yeter.

Tartı mutfak tamamıyla sizin için tasarlandı ve hazırlandı. Bizim aklımıza gelmeyen daha birçok projeniz için bekleriz.

Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik Ve Çerez Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi | Cayma ve İade Hakkı